• 19-produkt2-min
  • 17-produkt1-min
  • 23-produkt3-min
  • 19-produkt2-min
  • 17-produkt1-min
  • 23-produkt3-min

MATERAC BENET 180x200

180x200 cm optymalnej wygody, dzięki precyzyjnej kompilacji pianki termoelastycznej i lateksu

60 nocy
testów
Darmowa
dostawa
Polski
producent
10 lat
gwarancji
2050 PLN

  • 1
  • 4
  • 7.1

Najwygodniejsze 180x200 cm w Twoim domu!

Benet to dokładnie przemyślane połączenie idealnie dopasowującej się ludzkiego ciała pianki termoelastycznej i oddychającego lateksu- stworzone po to, poranne bóle pleców były dla Ciebie jak Yeti- znane tylko ze opowieści! Nasz materac, oprócz wersji 180x200 cm, występuje również w wielu innych wymiarach, dzięki czemu każdy znajdzie idealny wariant dla siebie!

Pikowany
Pokrowiec

Pokrowiec naszego materaca jest szyty w jeden z łódzkich manufaktur, co daje nam pewność, że jest on najwyższej jakości, wykonany z delikatnej, wdzięcznej w dotyku tkaniny. Dodatkową zaletą powłoki jest możliwość jej samodzielnego zdjęcia i wyprania.

Pianka lateksowa
4 cm

Dzięki zastosowaniu warstwy, wyposażonego w przepuszczające powietrze mikrokanaliki lateksu, zniwelowaliśmy uczucie nagrzewania, mogące występować podczas użytkowania materaca z pianki termoelastycznej, dzięki czemu sen na Benecie to po prostu czysta przyjemność!

Pianka termoelastyczna
4 cm

Spokojnie, Benet tak idealnie odczytuje potrzeby i układ ciała swego użytkownika, nie za sprawą magii, a technologii, a dokładniej- użytej przez nas pianki termoelastycznej, która pod wpływem ciepła ludzkiego ciała, precyzyjnie dopasowuje się do jego układu.

Pianka HD
17 cm

“HD” to inaczej “podwyższona gęstość”, co oznacza, że pianka ta jest bardzo zwarta i odporna na zniekształcenia lub zniszczenia, postanowiliśmy wykorzystać jej nieprzeciętne cechy, do stworzenia materaca nie tylko wygodnego, ale też niesamowicie wytrzymałego i stabilnego.

Na czym można położyć Beneta

Stelaż

Stelaż

Podłoga

Podłoga

Boxspring

Boxspring

Czy królewski materac 180x200 na pewno jest dla Ciebie?

Materac, który może poszczycić się długością 200 i szerokością 180cm często jest w przez europejskich producentów i sprzedawców materacy klasyfikowany jako “king size” (typologia ta jest nieco inna na pozostałych kontynentach, takich jak Australia czy Ameryka Północna), co ma być dla klienta niezbitym dowodem na to, że przez wzgląd na swój rozmiar i wiążącą się z nim wygodę, mógłby sprostać monarszym wymaganiom, a także jest godzien pałacowych wnętrzy. Trzeba przyznać, że jest to rozmiar o dosyć wysokiej popularności, często poszukiwany przez osoby chcące zakupić nowy materac, a to za sprawą wnioskowania, iż materac o słusznej powierzchni, będzie gwarantem najwyższego komfortu. Czy jest to prawda i czy naprawdę potrzebujesz tak dużego materaca, postaramy się wyjaśnić poniżej. Komu polecamy materac o wymiarach 180x200 cm: 1. Osobom o większych gabarytach, które na tak dużym materacu będą mogły komfortowo wypocząć. 2. Posiadaczom dużego domu/mieszkania/sypialni- jeśli masz dużo przestrzeni do zagospodarowania, duże łóżko będzie nie tylko wygodne, ale i świetnie uzupełni Twoją sypialnie i nada jej przytulnego charakteru 3. Parom, w których co najmniej jedna z osób jest ruchliwa podczas snu, aby oboje z partnerów mieli swą przestrzeń- na spokojny sen lub na lunatyczne wędrówki. 4. Osobom, które co rano/wieczór mogą się spodziewać najazdu dzieci/zwierząt, a może nawet dzieci i zwierząt. 5. Lubiącym spać w pozycji człowieka witruwiańskiego Komu odradzamy materac o wymiarach 180x200 cm: 1. Mieszkańcom kawalerek/małych mieszkań/małych sypialni- w sytuacji, w której każdy centymetr sześcienny jest na wagę złota, warto odpuścić sobie 20-40 cm z szerokości materaca i zachować więcej przestrzeni w pomieszczeniu, dzięki czemu zminimalizuje się zagrożenie, że łóżko stanie się centralnym miejscem domu, na którym toczyć się będzie całe jego życie. 2. Drobnym osobom, dla których tak duża przestrzeń może być po prostu zbędna. 3. Parom, które lubią spać blisko siebie i cały czas czuć obecność partnera, gdyż niestety na tak dużej powierzchni, nietrudno jest o samotne obudzenie się na drugim końcu łóżka 4. Osobom, które sypiają raczej samotnie i statycznie- tu znów powołujemy się na argument, że warto w takim przypadku zaoszczędzić przestrzeń pomieszczenia, ujmując nieco z powierzchni materaca.

Piszą o nas