Przejdź do treści
Otwórz wyszukiwarkę
0

Twój koszyk jest pusty

Kontynuuj zakupy

Jak działa system MOD?

Jak działa system MOD?

Kiedy otrzymujemy od klienta szczegółowy, autorski projekt mebla stworzony w personalizatorze (Design It Yourself), wtedy rusza produkcja! Staranna, drobiazgowo zaplanowana i innowacyjna technologicznie, tak aby idealnie i bezbłędnie zmaterializować projekt.

Szwalnia

Najpierw w szwalni maszynowo wycinane są wszystkie obicia, a następnie za pomocą automatycznych urządzeń programowanych przez naszych specjalistów wyszywane jest wybrane przez Ciebie pikowanie. Automatyzacja tego procesu pozwala nam na precyzyjne tworzenie Twoich wymarzonych mebli!

Stolarnia i Montownia High-Tech

Potem dalsza praca przenosi się do stolarni – gdzie nasi specjaliści precyzyjnie łączą ze sobą elementy drewniane, materace/wypełnienia oraz obicia. Wspierają ich w tym komputerowo sterowane maszyny, wykorzystujące specjalistyczne oprogramowanie najnowszej generacji. Dzięki temu mamy pewność, że powstają produkty bliskie ideałowi!

Dział Kontroli Jakości

Następnie elementy mebli są przekazywane do zaawansowanego działu kontroli jakości, gdzie kolejny raz dochodzi do weryfikacji, tak aby nie doszło do nawet najmniejszych wad produkcyjnych.

Pakowanie i wysyłka

Po przejściu kontroli jakości gotowe elementy produktów są pakowane i wysyłane do Twojego domu, aby tam, po prostym montażu, stać się dla Ciebie ostoją komfortu i ozdobą wnętrza.