Instrukcja korzystania z rat 0% w AliorBank

Zamawiając dowolny produkt mogę Państwo skorzystać z rozłożenia płatności na 3 lub 4 nieoprocentowane (RRSO 0%) raty korzystając z internetowego systemu ratalnego AliorBank'u. Poniżej opisane zostały kroki jakie należy wykonać aby skorzystać z rat.

1. Złożenie zamówienia

Zamówienie należy złożyć poprzez stronę internetową naszego sklepu, wybierając przy tym formę płatności Raty 0% - AliorBank.

2. Oczekiwanie na wiadomość z linkiem do internetowego wniosku ratalnego.

Po złożeniu zamówienia, jeden z naszych konsultantów generuje indywidualny wniosek ratalny, który następnie wysyła w osobnej wiadomości email na podany w zamówieniu adres mailowy.

3. Wypełnienie wniosku 

Po otrzymaniu wiadomości od konsultanta z indywidualnym wnioskiem, należy otworzyć link, wypełnić formularz oraz złożyć wniosek.

4. Rozpatrzenie wniosku

Po wysłaniu wypełnionego wniosku ratalnego, bank sprawdza zdolność kredytową i przekazuje nam informację, czy wniosek został rozpatrzony pozytywnie. W przypadku zgody banku na zawarcie kredytu, status zamówienia zostaje zmieniony przez konsultanta na "Opłacony". Jeżeli bank nie wyrazi zgody możliwa jest zmiana formy formy płatności na inną lub ponowne złożenie wniosku. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub na chacie.