Przejdź do treści
Otwórz wyszukiwarkę
0

Twój koszyk jest pusty

Kontynuuj zakupy

O nas

Jak powstawała marka Benet

Stworzyliśmy firmę, która zmienia reguły gry w branży i otwiera przed klientem całkiem nowe możliwości. Chcemy, aby dzięki nam zakupy mebli kojarzyły się z miłymi rodzinnymi rozmowami przy herbacie, a nie z godzinami spędzonymi w sklepach, wybieraniem z tysięcy propozycji i ciągłymi kompromisami.

Teraz klient otrzymuje dokładnie taki mebel, o jakim marzy i jaki pasuje do jego mieszkania. To, co sam sobie samodzielnie zaprojektował, posługując się personalizatorem Design It Yourself. A my to produkujemy w systemie Manufacturing On Demand (MOD). MOD oznacza, że realizujemy jedynie indywidualne zamówienia i nigdy nie produkujemy “na magazyn”. Po sfinalizowaniu produkcji, w kilka dni dostarczamy mebel prosto do domu klienta. Zamówienie przybywa w formie gotowych modułów, bardzo łatwych do samodzielnego złożenia.

Justyna, Szymon, Marcin wraz z pozostałym Zespołem Beneta

Jak działa Manufacturing on Demand (MOD)?!

Kiedy otrzymujemy od klienta szczegółowy, autorski projekt mebla stworzony w personalizatorze (Design It Yourself), wtedy rusza produkcja! Staranna, drobiazgowo zaplanowana i innowacyjna technologicznie, tak aby idealnie i bezbłędnie zmaterializować projekt

Szwalnia

Najpierw w szwalni maszynowo wycinane są wszystkie obicia, a następnie za pomocą automatycznych urządzeń programowanych przez naszych specjalistów wyszywane jest wybrane przez Ciebie pikowanie. Automatyzacja tego procesu pozwala nam na precyzyjne tworzenie Twoich wymarzonych mebli!

Stolarnia i Montownia High-Tech

Potem dalsza praca przenosi się do stolarni – gdzie nasi specjaliści precyzyjnie łączą ze sobą elementy drewniane, materace/wypełnienia oraz obicia. Wspierają ich w tym komputerowo sterowane maszyny, wykorzystujące specjalistyczne oprogramowanie najnowszej generacji. Dzięki temu mamy pewność, że powstają produkty bliskie ideałowi!

Dział Kontroli Jakości

Następnie elementy mebli są przekazywane do zaawansowanego działu kontroli jakości, gdzie kolejny raz dochodzi do weryfikacji, tak aby nie doszło do nawet najmniejszych wad produkcyjnych.

Pakowanie i wysyłka

Po przejściu kontroli jakości gotowe elementy produktów są pakowane i wysyłane do Twojego domu, aby tam, po prostym montażu, stać się dla Ciebie ostoją komfortu i ozdobą wnętrza.